Prodej komerčního pozemku, 23149 m2, Horní Moštěnice

Info u RK za nemovitost
Spočítat hypotéku
Poznámka info o ceně v RK
Adresa Horní Moštěnice
Vytisknout Poslat e-mailem

Hlídací pes vás upozorní v případě, že se u této nemovitosti změní cena nebo status (rezervováno, prodáno).

Parametry nemovitosti

ID inzerátu 675906
ID zakázky 000339
Typ Prodej
Kategorie Pozemky, Komerční
Umístění Okraj obce
Plocha pozemku (m2) 23149
Topení Jiné

Popis

Prodej atraktivních komerčních pozemků o celkové výměře 23.149 m2 v k.ú. Horní Moštěnice. Pozemky jsou situování v blízkosti rychlostní komunikace 55J a dálnice D1.

Jedná se o strategickou polohu (např. pro logistické společnosti) s velmi dobrým napojením nejen na silniční, ale také na železniční síť. Inženýrské sítě jsou na okraji pozemku, příjezd k pozemku po komunikaci bez omezení hmotnosti.

Využití: Plochy pro dopravní infrastruktury s mimoúrovňovým uspořádáním, plochy dopravní infrastruktury (např. pozemky staveb dopravního vybavení zejména přilehlé odstavné plochy, čerpací stanice pohonných hmot) a z části plochy smíšené komerční (území určená pro komerční účely s převažujícími obslužnými činnostmi, obchodem a drobnou výrobou). Možné taky využít pro stavby pro lehkou výrobu, garáže, autobazary, parkoviště apod.

Prodej pouze jako celek čtyř vyznačených parcel.

Bližší informace v kanceláři GALERIE REALIT s.r.o.

ENG:

Attractive commercial land for sale with a total area of 23,149 m2 in Horní Moštěnice. The land is situated near the 55J road and the D1 highway.

This is a strategic location (eg for logistics companies) with a very good connection not only on the road but also on the railway. Electricity, gas and others are at the edge of the land, the driveway is without weight restrictions.

Usage: Areas for transport infrastructure with an extra-level structure, areas of transport infrastructure (eg land of transport equipment, especially adjacent parking areas, gas stations) and a part of a mixed commercial area (commercial areas with predominantly servicing activities, trade and small production ). It is also possible to use for garages, parking, car bazaar etc.

Sales only as a whole of the four marked lands.

More information in the office GALERIE REALIT s.r.o. Pozemek, komerční Přerov na prodej

Makléř

Kateřina Zvonková GALERIE REALIT s.r.o.
Kontaktovat makléře
E-mail:
zvonkova@galerierealit.cz
Telefon:
+420 581737785
Mobil:
+420 774455335

Souhlasím se zásadami na ochranu osobních údajů.

Mapa

TOPlist